Jesienny konkurs na „Rzeźby z dyni”

• 2023-11-22 11:21:10

Listopad w Zespole Kształcenia i Wychowania w Gniewinie rozpoczął się bardzo kolorowo i magicznie. Na szkolnym korytarzu na parterze wystawiono przepiękne, pomysłowe i przyciągające spojrzenia szkolnej społeczności rzeźby z dyni. Wszystko to za sprawą konkursu skierowanego do uczniów klas 0-3,  którzy pod czujnym okiem rodziców przygotowali  dyniowe formy przestrzenne przedstawiające postacie z baśni i filmów dla dzieci.

Jesienny konkurs na „Rzeźby z dyni”

Każda z nich miała swój niepowtarzalny charakter i urok. Zachwycały, śmieszyły i budziły podziw uczniów, pracowników szkoły oraz gości. Twórcy najpiękniejszych prac otrzymali nagrody. Inicjatorkami konkursu były nauczycielki naszej szkoły: Pani Maja Wittbrodt i Pani Alicja Maciejewska.